Jak už jsem v předešlém článku předešla, dnešní čtivo bude o dalším doporučení na čteníčko pro naše nejmenší. Nakladatesltví Svojtka doplnilo sérii knížek Malého průzkumníka o nové tituly, tak jsem Leovi objednala hned všechny díla a bude je dostávat postupně podle toho o co konkrétního zrovna projeví zájem. Původně jsem mu to chtěla vše schovat až na narozeniny a Vánoce, ale obojí zatím v nedohlednu a já sama jsem netrpělivá, jak ho tato edice knih zaujme. Uvedené knihy najdete na stránkách nakladatelství v kategorii děti a encyklopedie

Malý průzkumník

Zrovna teď každý večer před spaním vyžaduje povídání o autech. Jak se auta vyrábí, jaké druhy aut máme, atd. Proto když ráno při snídani chtěl opět povídat o autech, tak jsem se rozhodla mu jednu z knih dát už teď a udělala jsem dobře. Kniha Dopravní prostředky ho natolik zaujala, že jsme s ní strávili dobrou hodinu listováním a odklápěním jednotlivých položek a povídáním si o tom, jak to všechno je. 

Dopravní prostředky

Dopravní prostředky 2

Dopravní prostředky 3

Jako další je Moje úžasné tělo - Lea strašně baví, když mu vykládám o tom, kam putuje jídlo, které zrovna snědl. Zrovna teď má období jahůdek, tak chtěl vědět, kam se mu ty "jagůdky", jak jim říká, schovaly:-)

Moje úžasné tělo

Moje úžasné tělo 2

O zvířátkách jsem se už několikrát zmiňovala, že jsou Leovou nejoblíbenější hračkou a středem zájmu, proto nesmí v knihovniččce chybět další kniha o Farmě a Zvířecí říši, protože tentokrát si budeme otvírat jednotlivá okýnka a budeme zkoumat, kde ty zvířatka bydlí, co papají, atd. 

Farma

Farma 2

Zvířecí říše

Zvířecí říše 2

A jako pole neprobádané a doposud hodně vzdálené se nám jeví toliko pro dospělé Vesmír, jak to doopravdy s ním je. Ale v tomto dětském podání je to neškodná příručka o tom, jak nám svítí Měsíc, jelikož Leo vždy když vidí tuto kouli na obloze, tak křičí Moon je tam, proto v naší knihovničce nemohla chybět ani tato kniha:-)

Vesmír

Vesmír 2

A další pole neorané jsou u nás nejprve toliko obávaní Dinosauři, ze kterých má Leo pomyslný strach, vždy když má jít sám pro něco do pokojíčku, ale zároveň ho vždy zaujme cokoliv, co je s povídáním o těchto prapůvodních ještěrech, plazech a ptactvu spojené.

Dinosauři

Dinosauři 2

FB tw in p Email

Komentáře

Příspěvek zatím nikdo nekomentoval.

Přidejte komentář

Doporučit odkaz emailem