I když si s námi počasí stále zahrává, tak jsou dny, kdy sluníčko svítí a opravdu pálí, a i když jsem toho přesvědčení, že sluneční svit je pro nás naopak zdravý a že pravého vitamínu D je žalostně málo vzhledem k nedostatečnému slunečnímu svitu, tak i přesto jsem byla nucena řešit, čím ochránit tu heboučkou „albínkovskou“ pokožku mého dítěte, aby z něj nebyl seškvařený špekáček jen, co se projdeme po zahradě:-)

Všechny přípravky z lékárny jsem hned zavrhla, poněvadž jsou plné chemie a to i značky, které se rádoby vydávají za přírodní. „Přírodním“ výrobkům z drogerie jsem také nedala šanci a sáhla jsem přímo po produktu 100% přírodním, 100% vegetariánským, bezlepkovým a netestovaným na zvířatech a tím je – dětský ochranný krém baby sunblock SPF 30 od společnosti 100% pure. Navíc je v praktické tyčince se snadnou aplikací a s minerálními UV filtry. Krém je vhodný na citlivou pleť. Účinkuje okamžitě po aplikaci. Bez nanočástic. Neobsahuje chemické filtry. Cena je sice vyšší (17g tuba vyjde na 400Kč), ale za 100% přírodní a účinný produkt pro svého miláčka jsem byla ochotná tuto částku dát a nelituji.

krém SPF

Krém jsme testovali už loňské léto, když nás čtyřicetistupňová vedra zastihla při stanování v Rakousku u Neziderského jezera – v té době měl Leonek 8 měsíců a sluneční nápor zvládl bez újmy. Krém tedy mohu doporučit vzhledem k jeho přírodnímu složení i menším miminkům, kterým v létě „čouhají“ prstíky z kočárku a rovněž podotýkám, že je vhodný i pro citlivější pokožku náchylnou k vyrážkám nebo ekzémům.

FB tw in p Email

Komentáře

Příspěvek zatím nikdo nekomentoval.

Přidejte komentář

Doporučit odkaz emailem