Vypsaná fixa vydala už druhé CD se zhudebnělými lidovými říkankami a básničkami pro děti "Mixle v piksle" jako jsou Skákal pes, Běží liška k Táboru, Prší prší nebo Já mám koně. CD jsou na světě už nějaký ten rok, ale já na ně narazila až teď v jednom časáku při čekání na pedikúru:-) a jsem moc ráda, jelikož se nám tím hodně zpříjemní dlouhé cestování autem teď v létě a Leovi konečně ožil pokojíček dětským rokecem!!!

Cdečka

Vypsaná fixa

CD

Mixle v piksle CD 1

10 písní pro školkové děti i rodiče. Skákal pes, V bleděmodrým trabantu, Prší,prší, Ententýky, Já mám koně, Kalamajka, Běží liška, Mraveneček, Černé oči. Školkové šlágry na el.kytaru, basu, bubny, s bustrem, dýlejem i tereminem. Obal je omalovánkou, dítě může poslouchat i tvořit a nechat zregenerovat své unavené rodiče:)

Mixle v piksle

Mixle v piksle 1

Mixle v piksle CD 2

Druhá album kultovní formace Mixle v Piksle. 12 nových kousků pro vaše "kousky" Rockenrol pro děti i pro jejich rodiče. Tradiční hitovky - Pec nám spadla, Komáři, Poštovský panáček nebo třeba i Chuck Berry. Dobrý do auta i do dětského pokoje. Děti vsáknou zkreslenej zvuk a nebudou mít zkreslený představy o hudbě.

Mixle v piksle 2

Mixle v piksle 3

Planety Malého prince

Album, které vzniklo díky dětem ze ZŠ Montessori Pardubice. Děti po přečtení knihy Malý princ napsaly 10 textů. Márdi je zhudebnil a následně písně nahrála Vypsaná fiXa společně s dětmi u Ondřeje Ježka ve studiu Jámor. Je to nekompromisní, hustá, vtipná a upřímná deska.

Malý princ

Malý princ 2

FB tw in p Email

Komentáře

Příspěvek zatím nikdo nekomentoval.

Přidejte komentář

Doporučit odkaz emailem