Mám zde pár tipů na kreativní hračky pro zvídavé děti, které podněcují dítě k různým hrám, tříbení smyslů a rozvoji kreativity.

Jako první je BILIBO - Houpejte se, točte se, seďte nebo bubnujte, Bilibo je klasikou ve švýcarských školkách. A co více, jde o úplně nový způsob hraní. Od roku 2001, kdy společnost ACTIVE PEOPLE zavedla Bilibo na trh, obdržela hračka - kterou designoval pan Alex Hochstrasser - mnoho ocenění. Certifikováno TUV, žádné škodlivé látky, 100% recyklovatelné.

bilibo

Tyto mušličky Leo dostal od babičky k prvním narozeninám a hrajeme si s nimi denně - nejprve jsme je měli jen jako mističky, pak jsme z nich stavěli komín a díky nim začal poprvé poznávat barvy a teď je má jako lodičky ve vaně, do kterých dává zvířátka a třídí je opět podle barev. Velkou mušličku využívá jako houpačku, na které se sám už dokáže točit, v zimě se dá využít jako pekáč na sjíždění z kopce dolů a v létě ve vodě, kreativitě se meze nekladou a věřím, že vymyslíme ještě spoustu dalších způsobů, jak si s BILIBO vyhrát. 

Leo a bilibo

bilibo 4

bilibo 2

Bilibo se dá koupit na e-shopu go-activepeople.cz.

bilibo 3

Druhá je Hra Remember PURO - kartonové kusy ve tvaru čtverců a koleček se zářezy, které můžete do sebe skládat pokaždé jinak. 

puro

Dětská fantazie je nekonečná, ale i tak je dobré ji udržovat při životě, aby z vašeho prcka jednou vyrostlo tvůrčí dítě s nespoutanými myšlenkami. A ty díky hře Puro určitě bude mít. Samo Puro totiž nezná své hranice. Tvary a zářezy kartonových kusů nabízí tisíce a tisíce možností, jaké tvary a objekty si z nich vyskládat - několikapatrový dům, mlýn, robota, auto nebo něco úplně nového? Nechte se zlákat vaší představivostí.

puro 2

Puro můžete objednat na bonami.cz.

Puro 5

Leo a puro

Leo a puro 1

Puro 6

Leo a puro 3

Jako třetí je dřevěná oboustraná TABULE - z jedné strany na křídy a z druhé na fixy. Plocha na kreslení má rozměry 30 x 35 cm a celková výška tabule je 65 cm. Pod tabulí je odkládací polička na psací potřeby a houbičky na mazání. 

tabule

Tabuli můžete objednat na woodyland.eu.

leo a tabule

FB tw in p Email

Komentáře

Příspěvek zatím nikdo nekomentoval.

Přidejte komentář

Doporučit odkaz emailem